Trial. VII/VIII Runda MP, PP, CT (zawody, parada motocykli i koncerty) 2/3.08.2014

29 lipca 2014

 

W sobotę i niedzielę 2 i 3 sierpnia br. w Nowym Targu odbędzie się zlecona przez GKSM przy PZM w Warszawie VII/VIII Runda OI Mistrzostw Polski Trial, Runda Pucharu Polski oraz Classic Trial.

Organizator zobowiązany również został do organizacji III,IV Rundy Pucharu MACEC.

Tradycja już jest że nowotarski klub AMK „GORCE” stara się nadać imprezie rangę międzynarodową. Odcinki jazdy obserwowanej usytuowane będą w Gorcach Wspólnoty leśnej Wsi Waksmund. To już tradycja bowiem w ramach imprezy odbędzie się 69 Międzynarodowy Rajd Tatrzański im. K. Jurkowskiego.

Liczymy że wystartują zawodnicy z Czech, Słowacji, Litwy, Rosji. Niewątpliwą atrakcją dla sympatyków oraz zawodników biorących udział w zawodach będzie Parada motocyklowa ulicami miasta Nowego Targu. Natomiast na nowotarskim rynku odbędą się pokazy motocyklowe dla publiczności oceniane przez Pana Burmistrza Miasta Nowy Targ który najlepszemu zawodnikowi w jego ocenie wręczy okolicznościowy puchar.

Parada oraz planowany koncert muzyki country odbędzie się w sobotę 2 sierpnia w godzinach 17.30 do 24.00. Warto dodać że koncert to udział zespołów krajowych jak i również czeskiego wokalisty z zespołem WILLE JONS BAND. Drugi dzień zawodów, czyli niedziela 3 sierpnia br. to zmagania drużyn i zawodników o zdobycie przechodniego Pucharu ufundowanego w roku 1948 im. K.Jurkowskiego.

Zawody odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu Pana mgr Marka Fryźlewicza przy współudziale Rady Sołectwa Wsi Waksmund. Organizator w ramach turystyki motocyklowej zaprosił do udziału IPA Polska Region Nowy Targ.

Zapraszamy serdecznie na zawody motocyklowe Trial kibiców, sympatyków sportu motocyklowego Trial, do udziału w paradzie, wszystkie kluby motocyklowe w kraju jak i również zagranicą.

Organizatorzy

AMK „GORCE”